Szkolenia i warsztaty

  • Home
  • Szkolenia i warsztaty

Szkolenie online: „Podstawy psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT)”

Zapisz się i poznaj jedną z głównych szkół psychoterapeutycznych!

Psychoterapia poznawczo-behawioralna (z ang. cognitive-behavioural therapy, w skrócie CBT) to podejście o sześćdziesięcioletniej tradycji, które staje się coraz bardziej popularne w Polsce. Badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność CBT w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych, m.in. lęku napadowego/panicznego, fobii, zespołu stresu pourazowego (PTSD), zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD), a także niskiej samooceny, perfekcjonizmu, zaburzeń odżywiania, zaburzeń snu i wielu innych trudności.

Oferowane szkolenie pozwoli Ci bliżej poznać psychoterapię poznawczo-behawioralną, jej główne założenia i metody pracy z pacjentem. Obejmuje część teoretyczną, przykłady z pracy psychoterapeutycznej oraz ćwiczenia pozwalające przekonać się, jak w praktyce może wyglądać terapia CBT i wprowadzić jej elementy do swojej pracy.

Na szkoleniu dowiesz się:

Dla kogo:

Na szkolenie zapraszamy psychologów, przedstawicieli zawodów pomocowych, kandydatów na kursy psychoterapii, psychiatrów i lekarzy innych specjalności, coachów, trenerów, pedagogów, a także wszystkich zainteresowanych tą szkołą psychoterapii. 

Uczestnicy otrzymają drogą mailową certyfikat potwierdzający ich udział w szkoleniu.

Prowadzące:

mgr Paulina Janus – psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z doświadczeniem w pracy z klientami indywidualnymi oraz w terapii rodzin,  trenerka (czytaj więcej)

mgr Magdalena Staniek – psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i terapii schematów, trenerka, autorka publikacji psychoedukacyjnych (czytaj więcej)